صفحه اصلی مدرسه فوتبال گالری تماس با ما

اشتراک گذاری صفحه

ثبت نام خبرنامه
ایمیل خود را وارد کرده سپس روی دکمه ثبت کلیک کنید تا جدیدترین پستها و اخبار سایت را در ایمیل خود ببینید

 

 
سایتهای مهم

 

صفحه 1 از 32
تیم امید شهرداری زنجان به مسابقات لیگ زیر گروهی کشوری

تیم امید شهرداری زنجان به مسابقات لیگ زیر گروهی کشوری اعزام شدن ارزوی موفقت برای این باشگاه مردمی داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص آخرین مرحله آماده سازی جهت رویارویی با ازبکستان بیانیه ای را صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، متن بیانیه کارلوس کی روش ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به شرح زیر است:
تابلو نتیجه و قیمتی که باید پرداخت شود
در فوتبال و یا در زندگی ما همیشه تابلوی نتیجه ای داریم که شرایط مارا شرح می دهند. برای تیم ما تابلوی نتیجه واضح است: ما در رده نخست گروه قرار داریم. ما هیچ باخت و گل خورده ای نداریم.
اما ما هنوز در جایگاهی نیستیم که انتظارش را داریم. ما هنوز در جایگاهی نیستیم که می خواهیم باشیم. این درست است که ما بهتر از آنچه که در گذشته بودیم هستیم اما تابلوی نتیجه ما امروز فقط مسئولیت ما را افزایش می دهد و دانستن این موضوع که استانداردها و خواسته های ما بالاتر رفته است.
این موضوع بسیار مهم است که گفته شود چون بازی ما هنوز به اتمام نرسیده است. درحقیقت ما 3 تا 90 دقیقه ی دیگر برای بازی کردن داریم تا به آرزوها و موفقیت برسیم.
دوباره در فوتبال و در زندگی، برد و موفقیت با قیمت ارزان بدست نمی آید! ما همه باید سخت تر از همیشه کار کنیم، همه باید یک چیز بیشتر و متفاوت تر داشته باشیم. بدلیل اینکه اگر ما می خواهیم تغییر ایجاد کنیم در نهایت این تنها راهی است باید پیش بگیریم.
اگر می خواهیم موفق بشویم یک قیمت وجود داردکه باید بپردازیم. دوباره، پیروزی ها هرگز آسان بدست نمی آیند. در این لحظه فداکاری وقف کامل تیم ملی را به جایگاهی که ما آرزویش را داریم می رساند.
همه برای تیم ملی
کارلوس کی روش
جلسه کمیته جوانان با مدیران باشگاههای استان

به اطلاع مدیران باشگهای استان  میرساند جلسه هم اندیشی و بحث و تبادل نظر در مورد هزینه ثبت نام مدارس فوتبال به همین منظور با اعضای کمیته جوانان روز یک شنبه ساعت 6 در مجموعه ورزشی انقلاب اتاق کنفرانس سالن امام خمینی برگزار خواهد شد

اردونیها نمیتوانیم در ایران بازی کنیم

اردنی‌ها پاجای سعودی‌ها گذاشتند/نمی‌توانیم در تهران بازی کنیم!

 

🔹 فدراسیون فوتبال اردن رسما با ارسال نامه‌ای به همتای ایرانی خود از برگزاری دیدار تدارکاتی با تیم ملی ایران در تهران عذرخواهی کرد.

🔹مدیر تیم ملی اردن گفت: یکی از دلایلی که ما این دیدار را قبول نکردیم این بود که در تهران برگزار شود؛ کادر فنی تیم با برگزاری این دیدار در تهران موافق نبودند.

🔸این بهانه‎‌های اردنی‌ها درحالی است که فوتبال این  کشور با ایران فاصله نجومی دارد و این رد درخواست عجیب به نظر می‌رسد.

 

اولین پیروزی تیم خالص سازان در مسابقات لیگ 2 فوتسال

تیم خالص سازان توانست با درخشش بازیکنان خود تیم فوتسال اردبیل را از پیش رو برداشته و اولین پیروزی خود را به دست اورد این بازی در سالن کار گران انجام شد و با نتیجه 3 بر2 به نفع خالص سازان به پایان رسید باشگاه شاهین عدالت این پیروزی را به اعضای محترم باشگاه خالص سازان و مدیران ان شرکت تبریک میگوید

 

designer: HDesign         خانه         هیئت فوتبال استان زنجان         فدراسیون فوتبال

.تمامی حقوق این سایت متعلق به باشگاه شاهین عدالت زنجان میباشد